Sunrise

Kolekcja Sunrise powstała z myślą o kobietach, które pragną poczuć, że każdy nowy dzień jest możliwością do wyrażenia siebie poprzez niebanalne stylizacje. Jest to idealny wybór dla przyszłych panien młodych, które dążą do wyrażenia swojej osobowości i gustu w zgodzie z duchem czasu. W tej kolekcji znajdziesz odważne wzory, modne modele dwuczęściowe oraz oryginalne wiązania na plecach, które dodają całości nuty unikalności.

Zobacz więcej

Moonlight

Kolekcja Moonlight została stworzona z myślą o tych z nas, które lubią sięgać po niebanalne rozwiązania stylizacyjne. A przede wszystkim o tych pannach młodych, które pragną iść z duchem czasu. Znajdziesz tutaj m.in. odważne wzory, modele dwuczęściowe oraz oryginalne wiązania na plecach. A wszystko to oprószone dawką romantyczności i delikatności. Prawdziwa esencja elegancji z lekkim przymrużeniem oka.

Zobacz więcej

Seduce

Kolekcja Seduce powstała z myślą o kobietach, które nie boją się eksperymentować z modą – nawet podczas swojego ślubu. Przypadnie ona do gustu tym pannom młodym, które są delikatne, a zarazem pewne swojego piękna i charakteru. Nowoczesność przeplata tu się z florystycznymi wzorami, a nutka ekstrawagancji – z unikalnym wyczuciem formy. Świetna propozycja dla współczesnych, odważnych kobiet.

Zobacz więcej