O nas

Sabe to rodzinna firma, która zadebiutowała w modowej branży ponad dwie dekady temu. Stanowi ona spełnienie marzeń, a zarazem jest świadomie tworzonym, wielkim projektem. W naszej działalności kreatywność idzie pod rękę z pasją, a delikatność z sensualnością. Tworzymy markę, którą tylko do tej pory pokochały setki kobiet pragnących wyglądać na ślubie subtelnie, a jednocześnie bardzo kobieco.

Obecnie jesteśmy producentkami sukien ślubnych, które można znaleźć w ekskluzywnych butikach na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Luksemburga. Tam konkurują one z perełkami innych, zagranicznych projektantów. Tylko do tej pory zdobyły uznanie na całym świecie, a nasza firma – miano wpływowego projektanta mody ślubnej.

Misja i cechy wyróżniające naszą markę

Istnieje kilka czynników, które wyróżniają naszą firmę. Przede wszystkim zależy nam, aby suknie ślubne nie były przebraniem, a jedynie dodatkiem, który wydobywa i podkreśla naturalne piękno każdej z nas. Chcemy, aby były odzwierciedleniem niepowtarzalnej osobowości, a jednocześnie – pozwalały poczuć się naprawdę wyjątkowo. Co więcej, zależy nam, aby nasze suknie były kobiece, wygodne, jak również i lekkie, tak aby nie przytłaczały panny młodej, a delikatnie otulały jej ciało.

Nasze projekty spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Dlatego wybierane przez nas tkaniny poddawane są starannej selekcji – uważamy bowiem, że każda z nas zasługuje na to, co najlepsze. Dużą wagę przywiązujemy do detali oraz do tego, aby suknia była dobrze uszyta, z poszanowaniem najistotniejszych zasad sztuki krawieckiej. Co więcej, bardzo dużą cześć elementów sukni wykonujemy i ozdabiamy ręcznie. Wyróżnia nas również to, że wszystkie elementy sukien możemy modyfikować tak, aby spełnić marzenia panny młodej.

W kreowaniu sukienek inspirujemy się głównie stylem boho. Kochamy bawić się koronkami, fakturami, dodatkami. Z przyjemnością eksperymentujemy z formą oraz różnymi odcieniami bieli. Dzięki temu powstają niepowtarzalne projekty, które idealnie wpisują się w klimat ekskluzywnych salonów ślubnych, a tym samym – w gusta różnych klientek o dużych wymaganiach. Nasze sukienki spodobają się również fankom klasyki oraz stylu glamour – staramy się wyrazić również ich wyjątkowe wnętrze poprzez zjawiskowe kreacje.

 

O projektantce

Projektantką i właścicielką firmy Sabe jest Anna Michalik. W modzie zakochała się już w dzieciństwie. Do dziś inspiruje się pięknem natury oraz panien młodych. Setki wykonanych projektów, dziesiątki stworzonych kolekcji, a przede wszystkim uśmiech tysięcy klientek – to wszystko stanowi najlepszy dowód sukcesu, jaki osiągnęła w branży. Dodajmy, że w tworzeniu wszystkich sukien wspiera naszą projektantkę jej córka Eliz.

 

Współpracuj z nami

Serdecznie zapraszamy do grona naszych partnerów! Zależy nam, aby budować uczciwe relacje z właścicielami i właścicielkami salonów ślubnych. Będziemy zaszczycone, jeśli  zechcesz z nami współpracować. Z przyjemnością odpowiemy również na wszystkie Twoje pytania. Jak już wspomniałyśmy, popularność zdobyłyśmy w kilku państwach Europy. Teraz zamierzamy podbić cały świat. Mamy nadzieję, że razem z Tobą!