O NAS

Sabe to miejsce, w którym znajdą Państwo autorskie kolekcje sukien ślubnych, zaprojektowanych i wykonanych w naszym atelier.

Od 18 lat budujemy naszą markę w oparciu o zaufanie klientek, dbając o to, aby od pierwszej wizyty, aż do dnia ślubu Panny Młode czuły się wyjątkowo i mogły liczyć na naszą fachową pomoc.

Zamówiona przez Państwa suknia zostanie uszyta na miarę, z najwyższą dbałością o jakość tkanin i perfekcję wykonania. Sukienki tworzone są przez profesjonalistów, przy użyciu nowoczesnych technologii. Cześć elementów, w poszanowaniu  tradycyjnego krawiectwa szyjemy i zdobimy ręcznie. Wybieramy tylko najlepszej jakości tkaniny. W procesie tworzenia dbamy o środowisko. 

Nasze kolekcje to romantyczne suknie ślubne. Coś dla siebie znajdą miłośniczki stylu boho, modern glamour i klasyki. W każdej kolekcji znajdują się również krótkie suknie ślubne. Sabe to moda ślubna w najlepszym wydaniu. 

 W Sabe realizujemy również projekty indywidualne. Zadzwoń i umów się na konsultację z projektantką.


W Sabe znajdą Państwo nasze aktualne kolekcje oraz dodatki:

  • welony
  • ozdoby do włosów
  • biżuteria
  • ręcznie robione podwiązki
  • okrycia ślubne (szale, żakiety, sweterki, wdzianka)

O PROJEKTANTCE

Anna Michalik – właścicielka i  projektantka marki Sabe. Na co dzień w biegu  między pracownią, gdzie tworzy kolejne projekty a atelier, gdzie spotyka się z klientkami. Inspirują ją rozmowy z Pannami Młodymi. Wsłuchuje się w ich marzenia i konfrontuje je ze swoimi pomysłami, tworząc zjawiskowe kolekcje sukien ślubnych. Jej kreacje zdobyły uznanie w Polsce i na świecie, wyróżniając się świetnym krojem i wysmakowanymi detalami. Każdy sezon to nowe wyzwanie i ambicje, by znowu zaskoczyć przyszłe Panny Młode. Wraz z mężem i córkami  udało jej się wytworzyć niepowtarzalną, rodzinną atmosferę, którą czuć już u progu Sabe.


PRACUJ Z NAMI!

Szukasz pracy w  twórczej, rodzinne atmosferze? Pragniesz rozwijać swoje umiejętności? 

-Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy krawców, krojczych, stylistów i wszystkich, którzy mogą pomóc nam rozwijać  Sabe  do wysyłania CV na adres:

sabebasia@gmail.com