Co warto wiedzieć

Dla Państwa wygody,  poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Ile wcześniej należy zamówić sukienkę?

Czas realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie w zależności od terminu ślubu oraz konkretnego modelu sukienki. Standardowo, najlepiej zamówić sukienkę ok. 9-6 miesięcy przed ślubem, szczególnie jeśli chodzi o śluby odbywające się w sezonie, między majem a październikiem.

 Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Po wyborze sukienki z naszej kolekcji, klientka jest mierzona i umawiamy się na pierwszą przymiarkę, podczas której baza sukienki zostaje wymodelowana.

Każda sukienka zostaje uszyta w naszej pracowni, od początku, na miarę.

Ile przymiarek potrzeba do uszycia sukienki?

Do uszycia sukienki, niezbędne będą dwie przymiarki, czasem potrzebna będzie jeszcze jedna, dodatkowa.

Czy można modyfikować modele z kolekcji?

Każda sukienka w naszej pracowni jest szyta na miarę, zatem możliwe są niektóre modyfikacje na życzenie klientki. Oczywiście każda taka zmiana musi być przez nas zaakceptowana.

Czy możemy wykonać sukienkę, wg pomysłu klientki?

W przypadku projektowania indywidualnego, należy umówić się telefonicznie na spotkanie z Projektantką, z którą wspólnie można opracować wymarzony model sukni ślubnej. Godzina spotkania kosztuje 150zł, a  czas realizacji zamówienia, z uwagi na indywidualną specyfikę pracy wydłuża się do ok. 12 miesięcy.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie?

Bardzo prosimy o telefoniczne umawianie się na konkretny termin. Na pierwszą wizytę dobrze jest założyć jasną/ cielistą bieliznę. Prosimy o zrezygnowanie w tym dniu z mocnego makijażu (podkład, puder, szminka), oraz o nienakładanie na ciało olejków, samoopalaczy czy balsamów. Warto również zabrać ze sobą  frotkę do włosów, a w przypadku mierzenia krótkich sukienek, buty.  Oczywiście można ze sobą wziąć zaufane osoby, które pomogą nam dokonać wyboru. Pierwsze spotkanie trwa ok. 1h.

Co zabrać na pierwszą przymiarkę mojej sukienki?

Do zrobienia pierwszej przymiarki potrzebne będą buty ślubne oraz biustonosz. Do sukienek z dekoltem w serce stanowczo odradzamy biustonosze o kroju bardotki. Do sukienek z odkrytymi plecami polecamy cieliste, samonośne miseczki które można nabyć w naszym salonie.

Czy powinnam poinformować o planowanej diecie?

Bardzo prosimy o poinformowanie o planowanej zmianie wagi przy podpisywaniu umowy, aby odpowiednio rozplanować terminy przymiarek. Ewentualne zmiany wagi w trakcie realizacji zamówienia prosimy niezwłocznie zgłaszać telefonicznie.